graphics design studio

Rafał Witwicki

Graphic desing

Projektowanie graficzne

Moje wieloletnie doświadczenie
w projektowaniu graficznym obejmuje niemal każdą formę grafiki na cele informacji
i reklamy. W swoim protfolio posiadam: plakaty, ulotki, ogłoszenia prasowe, okładki wydawnictw książkowych
i muzycznych, katalogów
i czasopism, logotypy, strony www, bannery internetowe, animacje, elementy reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, karty rabatowe, karty klienta
i podarunkowe, roll-upy i ścianki, karty okolicznościowe, zaproszenia, programy, kalendarze, teczki a także skład kompletnych wydawnictw prasowych i informacyjnych.

Learn more

Printing 

Obsługa procesu druku 

Dzięki długoletniej znajomości rynku poligraficznego dysponuję bazą drukarni offsetowych, cyfrowych i fleksograficznych,z której korzystam dostarczając najlepsze rozwiązanie w zakresie technii drukudostosowane do wymaganego nakładu nakładu. Obecnie zajmę się obsługą procesu druku i produkcji praktycznie każdego zamówienia.

Learn more

Web solutions

Grafika na potrzeby sieci

Obecnie żadne wydarzenie czy działania promocyjne nie mogą obyć się bez komunikacji w sieci. W studio powstają elementy graficzne promocji, bannery statyczne i animowane, landing page, elementy serwisów www oraz projekty witryn internetowych opatych na systemach zarządzanai treścią CMS dostosowanych wyświtlania na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

Learn more

Event designs

Oprawa graficzna wydarzeń

Konferencje międzynarodowe, debaty, wykłady wymagają spójnej oprawy graficznej począwszy od logotypu poprzez  materiały drukowane jak plakaty, programy, dyplomy czy identyfikatory, reklamę zewnętrzną, informację w sieci, wyświetlacze cyfrowe do elementów wystroju wnętrza. 

W zakmuję sie kompleksową obsługą projektowania i produkcji wszelkich materiałow informacyjnych związanych
z organizacją konferecji, debat
i innych imprez.

Learn more

Packaging

Opakowania


Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i organizacji produkcji opakowań - głównie tekturowych ale też etykiet do kosmetyków, wyrobów chemicznych jak oleje samochodoweh, płyny ekspolatacyjne itp

 Gallery 

Company broshures, catalogues and papers

Katalogi i firmowe wydawnictwa cykliczne 

Projektowanie i skład publikacji wielostronicowych jak magazyny firmowe, newslettery, katalogi produkctowe, gazetki ofertowe itp.

Learn more